minimal4design

Práve dostali kľúče od nového domu/bytu alebo chcete prerobiť ten svoj súčasný? (Úžasné!) Ak ani neviete, kde vlastne začať, a chceli by ste ľahko dospieť ku konečnému výsledku, rada vám s tým pomôžem.

Prejdeme si spolu návrh usporiadania vášho domu (alebo dokonca len miestnosti), ktoré sa dokonale hodí k vášmu životnému štýlu. s výberom povrchových úprav, farieb a látok, ktoré vytvárajú harmonický priestor. Pomôžem vám vybrať povrchové úpravy, farby, textílie a nájsť ten pravý nábytok, ktorým dosiahneme požadovaný vzhľad a funkčnosť. Zameriame sa na dômyselné úložné riešenia a návrhy nábytku na mieru.

Najlepšie na tom všetkom je, že to všetko môžete zhliadnuť vopred vo vizualizáciách, ktoré pre vás vytvorím. Ako to znie? Pre nezáväznú cenovú ponuku ma neváhajte kontaktovať.

Ako celý proces vlastne vyzerá?

1.

Budem rada, ak mi dovolíte nahliadnuť do vášho domova a podelíte sa so mnou o vaše nápady a predstavy.

2.

Na základe týchto vstupných informácií pripravím návrh interiéru. Prostredníctvom 3D vizualizácií ho budete môcť vidieť a zhodnotiť. Nemusíte sa obávať, že by vám návrh nesadol, počas tohto procesu budeme neustále v kontakte a vaše prípadné postrehy a pripomienky sa zapracujú do konceptu, aby ste mohli byť s výsledkom naozaj spokojní.

3.

Súčasťou tohto celku sú aj jednotlivé produkty s odkazmi na obchody, kde ich môžete kúpiť, je to len na vás. Vypracovaný projekt zahŕňa aj technické výkresy, na základe ktorých je možné návrh preniesť do jej reálnej podoby.
Následne sa projekt posunúva už do realizačnej fázy. Môžete si zvoliť realizáciu vo vlastnej réžii prípadne môžme ísť do toho aj spolu, rada vám s tým pomôžem.